| AngelSchroder98 a întrebat:

Am o nelamurire, imi place de o fata si intr-o zi am vorbit cu ea, era frumos, ca o priveam cu ea se uita la mine cald, ea se mai uita dupa mine...m-am decis sa ii trimit cerere pe Facebook dar nu mi-a acceptat cererea, dar ea continua sa imi zambeasca si sa se uite la mine, cand apar prin preajma ei o observ ca este mai activa, mai fricita, dar sunt zile cand nici nu ma priveste ca si cum ar fi aroganta. Cand sunt langa ea ma simt calm, ma simt foarte bine relaxat, dar nu stiu ce sa spun, oare ma place?

Răspuns Câştigător
| OrdanKarris a răspuns:

Poate te place, dar e indecisă.

| AngelSchroder98 explică (pentru OrdanKarris):

Multumesc sper sa ma placa

| anonim_4396 a răspuns (pentru AngelSchroder98):

Te plac eu.laughing

| AngelSchroder98 explică (pentru anonim_4396):

Cum asa?
happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru AngelSchroder98):

Ce cum aşa?

| AngelSchroder98 explică (pentru anonim_4396):

Ma placi tu big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru AngelSchroder98):

happy

13 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Inteleg ca aveti maxim 15 ani.
Ce pot sa spun e ca, daca as fi in locul tau, as evita asemenea persoana.

| AngelSchroder98 explică (pentru Plato):

Am 21 de ani sunt German jumate roman, am copirait in Germania, si acum studiez limba romana

| Plato a răspuns (pentru AngelSchroder98):

Mda, atunci cred ca e simplu sa iei o decizie. Eu nu as lua in seama asemenea individa, e clar foarte imatura.

| AngelSchroder98 explică (pentru Plato):

Cresd si eu asta hmmmm incercarea moarte n-are

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceti schimb de numere...
nu vrea o "prietenie" pe Facebook si ceva mai mult.

| OrdanKarris a răspuns:

Femeile sunt schimbatoare. Sunt ca vremea de afara sau ca planetele cand sunt aliniate. Daca sunt aliniate plantele intr-un fel, in ziua aia te place, daca sunt aliniate planetele altfel, in ziua cealalta nici nu vrea sa te vada. Ideea de baza este ca nu trebuie sa-ti pese daca te place sau nu. Cand ai chef de ea, te bagi in seama tu cand si cum ai chef, nu iti pasa tie daca are sau nu chef de tine. O faci sa aiba chef de tine. Nu-i dai de ales. happy O provoci si o obligi sa interactioneze cu tine, pornesti discutia cu ea fara sa-ti pese daca nu are chef de tine.

| AngelSchroder98 explică (pentru OrdanKarris):

Multumesc voi lua in cosiderare