| Guzuale2395 a întrebat:

Am o problema, am 23 de ani menstruația mi-a trecut iar în săptămâna de fertilitate mare mi-a apărut pe lenjeria intima picături mai mari maro sau închise la culoare aproape negre și pana la ultima menstruație mai am 13 zile. In aceasta săptămâna de fertilitate am făcut dragoste cu viitorul meu soț pentru că îmi doresc un copil. Dar nu înțeleg de ce au apărut acele puncte. Rog ajută-mă, mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Tess a răspuns:

Bună. Multe femei au aceste pete din când în când (în special în perioda fertilă) și-n general nu este nimic preocupant. Acestea se numește spooting (în engleză). Totuși, nimeni nu-ți poate da un răspuns concret în afară de un ginecolog după ce a făcut teste. Ți-aș recomanda să te duci la un medic, mai ales dacă ai dureri. Multă baftă!