| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul sau mai bine zis cu mouse-ul. De curand nu mi se mai deschide nicio iconita, dau doua click-uri pe respectiva si nu se deschide...arata ca se incarca; dar nu se deschide; stiu ca am niste virusi dar daca as putea sa deschid programul Avira sa curat, ar fi perfect. M-am uitat pe niste site-uri dar nu am gasit vreo problema asemanatoare cu a mea. Poate ma ajutati voi big grin.
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Nu este neaparat vina mouse-ului.
Poate fi de la calculator sau cum ai zis si tu de la virusi.

Pentru inceput imprumuta de la cineva un mouse sa vezi daca merge cu el, daca merge cu un alt mouse este probelma de la el( cu toate ca ma indoiesc) si in cazul asta i-ati un mouse nou.
Daca NU este de la mouse inseamna ca nu se deschide datorita problemelor cu virusi sau alte probleme legate cu siguranta de calculator, si ar fi bine sa il duci la reparat, sa il curete putin de virusi.

Baftahappy