| mihaa42 a întrebat:

Am o problemă cu prietenul... El vrea să ne vedem, dar pentru mine într-un fel e prima oară şi am încercat să îi explic dar nu înţelege... Am emoţii.
Ce să fac?
Fundiţa cel mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Despre ce prieten vorbim aici? Nu cred că îl poţi numi prieten dacă nu l-ai văzut niciodată.

E normal să ai emoţii draga mea, oricine are la prima întâlnire.
Sfatul meu este să te duci cu el la o plimbare să vă cunoaşteţi mai bine.Cu cât veţi petrece mai mult împreună cu atât îţi va fi mult mai uşor să te acomodezi cu el.

Succes!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru tine va fi intotdeauna prima oara. Daca vei amana mereu.Asa ca accepta. Daca o tii tot asa ai sa ramai fata batrana.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna trebuie să te inteleagă si să nu te preseze, cu sigurantă el vrea să facă sex cu tine, iar tu esti virgină si î ti este teamă nu? Păi dacă el nu intelege cind tu îi explici ceea ce te doare sau ce temeri ai, inseamnă pur și simplu că este un egoist care pune plăcerea lui m ai presus de tine si de sentimentele tale si stările sufletesti, iartă mi indiscretia te rog, ce vîrstă ai, si dacă esti virgină. Multumesc mult.

| cristimihailov a răspuns:

Schimba modul in care explici. Poate nu ii explici pe limba lui. El vrea ceva, si tu ii spui altceva.

| Wøodenpints a răspuns:

Ai prieten, dar nu l-ai văzut niciodată și nu vrei să te întâlnești cu el?

Generația iMuci...

| PedoBarbie a răspuns:

E prietenul tău dar nul-ai văzut până acum. Ce?

anonim_4396
| Anonim a răspuns:

Trebuie sa ii explici de ce si asfel trebuie sa inteleaga!