| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu:samsung s5230 star. Mi-am instalat samsung pc studio, fara nici o eroare dar cand conectez usb-ul la telefon si calculator, nu il vede acel program, dar calculatorul il vede si zice ca nu e instalat.am incercat sa il instalez dar nu merge.ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| AlexMercer a răspuns:

Si mie la fel mi s-a intamplat eu cred ce e de proasta calitate pc studioul dar poti sa dai de pe telefon stocare in masa fara sa folosesti pc studioul