| luckyy a întrebat:

Am o problema la iPhone. Dacă sun pe
Cnv pe Facebook si pe Viber atunci când dau pe video pentru a ne vedea persoana cu care vorbesc nu m-a aude dar eu o aud. Nu am cv activat sau care este problema? Ajutați-mă va rog

Răspuns Câştigător
| ishallhelpyou a răspuns:

Nu știu ce să-ți zic, eu vorbesc cu mama pe facebook (video) fără probleme.

Cred că mai degrabă este o problemă de la celălalt capăt, telefonul nu este suficient de puternic ca să satisfacă astfel de cerințe.

conferințele video sunt destul de pretențioase.

2 răspunsuri:
| ishallhelpyou a răspuns:

Cu alte aplicații ai încercat? ( Whatsapp, skype? )

| luckyy explică (pentru ishallhelpyou):

Deci tot pe Viber dacă vb fără sa ne vedem se aude dar când dau pe camera nu m-a mai aude

| ishallhelpyou a răspuns (pentru luckyy):

Nu știu ce să-ți zic, eu vorbesc cu mama pe facebook (video) fără probleme.

Cred că mai degrabă este o problemă de la celălalt capăt, telefonul nu este suficient de puternic ca să satisfacă astfel de cerințe.

conferințele video sunt destul de pretențioase.