| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o problema.Transpir foarte repede si destul de abundent cand merg la scoala, da acum iarna transpir destul de mult si nu la ed. fizica dar pur si simplu stau in banca si transpir rau de tot deja m-am saturat de asta imi spune si mie cineva ce sa fac.Mi-e rusine sa le spun parintilor.

2 răspunsuri:
| Xela90 a răspuns:

De ce sa iti fie rusine?! zi-le ca sa stie ce sa faca si eu transpiram si ii ziceam lui mama dar mi-a trecut cred ca e de la „ciclu" cum e la femei asta e vorba oamenilor laughing

| Anonim1207 a răspuns:

Nu trebuie sa iti fie rusine sa le spui parintilor. si eu am avut problema asta si inca o mai am dar doar uneori depinde de starea mea. incearca transpibloc este la farmacie. daca nu merge incearca sa te speli cu bicarbonat( la mine chiar a mers ) in cazul in care transpiratia ta abundenta este la subraţ. Acuma depinde si de porii pieli si multe alte chesti dar merita sa incerci.