| Jack99 a întrebat:

Am patruns in viata de adult fara aptitudini sociale. Am reusit sa obtin o calificare buna la o universitate de prestigiu cu rezultate foarte bune, dar cariera tot pe nicaieri e pentru mine. Intre timp mi-am mai imbunatatit aptitudinile sociale. Dar in sinea mea imi doresc foarte mult sa fac acele lucruri pe care nu am reusit sa le fac ca adolescent. Nu am spus nimanui asta, dar as vrea sa fac cumva sa reusec sa trec si eu prin acele exeperiente.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu bani si masina iti permiti sau muschi formati si bani doar mai platesti un bilet de autobuz, tren, consumatie si abonamentul la gym

| Celcestietot a răspuns:

Bună! În viața de adult poți să intri și prost, dar și cu o gândire bolnavă și se cunosc destule cazuri, cel puțin uită-te la noi pe forum, vei zări câteva și încearcă să nu rămâi cu sechele. Cât despre tine, felicitări pentru realizările fulgerătoare și dacă ai reușit asemenea performante, mai mult ca sigur îți vei termina treburile nerezolvatewinking!