| Monique_3125 a întrebat:

Buna!
Am primit un mail cu un document, care mi se deschide cu Notepad, dar imi par o gramada de semne, din care nu inteleg nimic.Am incercat sa-l deschid cu Word, dar tot asa face.Cum pot face sa vad continutul, din care sa inteleg ceva?
Multumeschappy

2 răspunsuri:
| TotEu_8405 a răspuns:

Foloseste Adobe Reader si o sa meargahappy

| ph3on1x a răspuns:

Am primit si eu ceva de genul cu World, Notepad, sau ceva de genul nu iti merge din cate cred eu este o limba care nu o au si mai bine incerci sa il citesti de pe net! Sper ca ti-am fost de ajutor