| Djlsghtnquuw a întrebat:

am probleme cu somnul, intr'un fel, imi e foarte somn, dar nu pot dormi, plus ca ma doare si coloana straight face, inca un motiv oh go on.Eu mereu adorm pe la 2-3 si ma trezesc la 12-13 thinking

8 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mîna roagă-ți prietenul înainte de a te culca să î-ți facă un masaj de relaxare, pe spate, sigur vei dormii liniștită și fără acele chinuitoare dureri. Sper că te am putut ajuta.

| BRG a răspuns:

Sărut mîna scuze nu am știut ce vîrstă ai, poți atunci apela la părinții tăi să î ți facă un masaj, sau la frații sau surorile tale dacă ai, eu m i-am luat diploma de maseur, și le m ai fac prietenilor și familiei, de unde ești?

| Djlsghtnquuw explică:

@BeatifulAngel,ai probleme cu coloana, ceva?laughing

| Djlsghtnquuw explică:

@Cristi,am 16 ani, nu dorm cu prietenul rolling on the floor

| Djlsghtnquuw explică:

laughing) Galati

| emima a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te sfatuiesty cu un medic ca nu e bine sa te doara coloana

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Incearca sa schimbi pozitia de somn sau sa iti faca cineva un masaj la spate, te-ar ajutahappy... incearca sa bei lapte caldut vei adormi mai bine. Sau daca nu te ajuta asta uitete la filme pe care le-ai mai vazut, eu intodeauna adorm de plictiseala laughing... Sper ca te-am ajutat :*:*:* Ceauhappy

| BeautifulAngel a răspuns:

Exact la orele alea adorm si eu...si la trezire la felbig grin