| Pau a întrebat:

am reusit sa ajung la nivelul 4 la lady popular, dar am acolo la scopuri :Salveaza cel putin 10 echipamente in camera ta.'Ai şansa şă salvezi îmbrăcămintea domnişoarei oricând, deci vei avea acces rapid la costumele favorite.Vizitează garderoba şi combină hainele potrivite într-un echipament.Salvează dând click pe 'Salvează Echipament' şi dă un nume la echipament.Numele o să te ajute să găseşti apoi cu uşurinţă opţiunea.'

Ce trebuie sa fac?
(cum adica echipamente? :/)
Dau fundita pentru cine ma lamureste

Răspuns Câştigător
| ILoveUSoMuch a răspuns:

Buna...eu sunt la nivelul 5laughing! acolo trebuie sa te duci la garderoba iar dupa iti combini de 10 ori hainele...
Exemplu... ii dai pe ea o rochie dai salveaza tinuta si ii pui numele tinutei si asa faci de 10 ori cu diferite haine...
Te-am pupat. daca se poate si o fundittza:d