| estera92 a întrebat:

Am si eu o intrebare? Am cumparat doua bilete de avion online pentru Bucuresti-Madrid, si atunci cand le-am rezervat nu a mers sa bifez la document, nimic altceva decat pasaport continuat de seria de pe CI.Intrebarea este credeti ca voi avea nevoie de pasaport in aeroport sau pot merge doar cu CI? Mentionez ca pe rezervarea biletelor la document este specificat pasaport urmat de seria de pe CI.MULTUMESC FRUMOS!

1 răspuns:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Da poti merge doar cu CI.conteaza oar numele tau complet de pe bilet si un act care sa acrediteze ca esti tu acea persoana.