| Dazzzie a întrebat:

am si eu o intrebare happy
Ce se intampla daca fumezi iarba legala/ilegala dar fara iarba care da dependenta. si cam in cat timp se duce din sange?
Ce se intampla... cu sanatatea ma refer. in acel moment. in timp. peste ceva vreme
intelegeti voi!
Funda!

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Rofl. ce iarba? trifoi?,
Toate tipurile de droguri creaza dependenta si din ce stiu eu in Romania nu s-a legalizat comercializarea sau consumarea drogurilor.Au efecte diferite in functie de drogul si cantitatea consumata.Devii dependent si iti distrugi viata, asta se intampla.
E ca un vis doar ca pare mult mai real, le poti numii halucinatii, doar ca tu cand te afli sub efectul drogurilor poti baga mana in foc ca ce vezi e real.Cu sanatatea, mori incet din cauza efectelor secundare sau in scurt timp dupa ce ai luat o supra doza.

1 răspuns:
| GanjaSmoker a răspuns:

Doamne cat de cretini sunt unii oameni laughing in primul rand nu exista iarba legala primul' raspuns.
2: iarba nu provoaca dependenta nu provoaca nici moarte nici halucinatii la modul elefantei roz... mai bine va abtineti dek sa dati raspunsurile astea