| nikoletamaican a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare cine ma poate ajuta si pe mine sa sterg un cont de Facebook care nu l-am mai folosit de mult mentionez ca nu mai stiu email si parola

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Fara parola hai ca mai mergea, ca dadeai recuperare parola, dar daca nici email-ul nu il mai stii, atunci nu prea mai e nimic de facut. Poti sa incerci cu numarul de telefon, daca l-ai inregistrat cand ti-ai facut cont, si daca nu l-ai schimbat intre timp, dar daca nici asta nu merge, atunci contul e complet pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Știu o modalitate, dar ai nevoie de email și parolă.

| 19flo79 a răspuns:

Daca nu poti accesa contul, nu il poti sterge!
La fel am si eu un cont happy