| tare84 a întrebat:

am si eu o intrebare cum aflu daca m-a vizitat o persoana pe profilul de Facebook? Chiar daca nu o am in lista de prieteni. Multumesc

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu se poate, Facebook nu permite acest lucru.

| Kanpeki a răspuns:

Era o faza gen dai click dreapta si apoi "view page source". Apoi introduci ceva gen "friendslist" la search si iti apar niste coduri. Copiezi codurile in searchbar dupa facebook.com/ (fiecare pe rand) si iti apar profilele. Mai detaliat gasesti pe google. Doar scrie "how to find out who visited my profile on Facebook".

| tare84 explică (pentru gemeni6226):

Iti multumesc dar filmuletul care mi l-ai aratat imi arata numai prietenii din lista mea nu si cei care nu ii am in lista pe mine aia ma intereseaza cei pe care nu ii am. I-am dat cerere de prietenie la cineva si am vrut sa vad daca s-a uitat la profilul meu.

| gemeni6226 a răspuns (pentru tare84):

Fii sigur ca s-a uitat chiar daca inca nu ti-a acceptat prietenia. Fetelor le place a pastreze secret, si eu m-am uitat la destule profile chiar daca eu nu cer prietenia.Refuz o cerere de prietenie numai dintr-un motiv foarte serios.Dar la profil si atunci ma uit sa vad cu cine am de-a face. Ceea ce postezi la profil sau cei pe care ii ai prieteni spun foarte multe despre tine.