| camy_1834 a întrebat:

Buna!
am si eu o intrebare:cum pot sa sterg o intrebare dupa ce a fost publicata pe site? si cum pot sa iau legatura cu administratorul site`ului?

camy:X

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Dar intrebarile nu se pot sterge

incearca sa ii lasi un msg ralucai

http://www.tpu.ro/utilizator/imxt

http://www.tpu.ro/contact

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Scrie un mail la contact@tpu.ro si spune ca vrei sa stergi o intrebare... Dar in principiu intrebarile ar trebuie sa ramana, pentru altii care vor cauta raspuns la intrebarile respective.

daniela
| daniela a răspuns:

Scriei un mail la contact@TPU sau direct la intrebari... catre administrator site:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
De ce te deranjează aşa de mult acea întrebare? Avem cu toţii de învăţat, de la mic la mare.
O întrebare nu se poate şterge de pe site.
În schimb poţi să te adresezi Ralucăi, adminul site-ului la: contact@tpu.ro.
Numai bine.
Pa, pa.

| gina_9046 a răspuns:

'''mkk