| Nica_Daniel_1982 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare,de ce cand intru pe Youtube nu pot vedea nici un videoclip imi arata doar scrisul si atat,dr filme pot vedea pe alte siteuri, am incercat cu toate browseurile, si nimic ce pot face?

3 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Adobe Flash Player, si vezi ce se intampla dupa.

| Felicia_Nica_1989 a răspuns (pentru presus):

Am instalat Adobe si l-am sters iar l-am instalat degeaba imi arata la fel si doar pe youtube.filme pot vedea

| presus a răspuns (pentru Felicia_Nica_1989):

Descarca Adobe Shockwave Player de aici: http://get.adobe.com/shockwave/ Dupa deschide ceva pe Youtube si Click dreapta pe player -> apoi clic pe Setari -> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware -> Si da un restart la browser.
Daca nu merge nici asa, nu stiu care este probelma.