| LoLo a întrebat:

Am si eu o intrebaretongue.Mama mea este in pensie pe caz de boala, si primeste pe fiecare luna niste bilete(adica cupon talon cu reducere de 50%)poate sa mearga cu trenul, autobuzul etc.Eu vreau sa va intreb cum se folosesctongue.Adica daca merge cu autobuzul trebuie sa mai cumpere si un bilet din ala normalthinking, sau poate calatori cu acel cupon.Astept un raspuns.Multumesc celor care raspund(dau funda)tongue

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Are reducere cu 50% din valoarea normală a transportului! Poate să-și facă abonament pe autobuz la jumătate de preț!
Pa, pa.