| Szász_Catalin_1994 a întrebat:

am si eu o intrebare, sunt la facultate primul an, am platit taxa pe primul semestru si acum am platit si pentru al doilea desi inca nu a inceput. Din motive personale vreau sa ma retrag anul acesta. Stiti cumva daca primesc banii inapoi pentru semestrul acesta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depune o cerere la decanat, pentru restituirea taxei platite pe sem.II si, in mod normal, trebuie sa ti-o restituie, dar depinde de regulamentul facultatii, asa ca vezi ce spune acesta.