| emmaangel a întrebat:

am si eu o mare rugaminte: de vreo 2-3 saptamani tot incerc sa gasesc un manual(am cautat la toate librariile din orasul meu Rm Valcea, la librariile online pe care le stiu eu) si nu am gasit nimic. Chiar pe unele site-uri pe care aparea disponibil dupa ce am dat comanda( universulcartii.ro si librariileonline.ro) mi-au trimis mail ca nu il au... Asa ca va rog daca stiti vreun loc de unde pot sa-l comand, care poate sa mi-l aduca la comanda o librarie la care pot suna, sau cineva care sa-l vanda etc. Profa mi-a zis ca e neaparata nevoie sa-l avem la inceputul anului pentru ca ne va da teme din el( in scoala nu exista, iar cei din anii trecuti au lucrat dupa alt manual, iar ei erau 15 noi 45, deci am nevoie sa-l cumpar).

Limba franceza. Manual pentru Clasa a VIII-a
Autori: Mariana Popa, Anca Monica Popa
Editura: Humanitas Educational
Colecţia: Integral Humanitas
si un link unde sa-l puteti vedea: http://www.librarienet.ro/......riana-Popa

Multumesc din suflet, :X:*

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Il am eu...lucrez pe el cu elevii. Da-mi un msj pe privat.

2 răspunsuri:
| emmaangel explică:

Am facut comanda la supercarti.ro dupa ce mi-ati spus, iar daca nu imi vine va contactez. Multumesc mult tuturor!