| KaTaLiNaDeEa a întrebat:

Am si eu o pagina de facebook de 532 like dar de 33 talking. Cum pot sa o cresc si la talking si la like? Am mai avut o pagina cu acelasi nume de 3, 800 like si 2, 500 talking acolo fiind 8 admine. Aici sunt singura deoarece majoritatea au pagini peste 1, 000 like si nu vor sa fie admine la pagini mai mici de 1, 000 like. Pagina mea este: https://www.facebook.com/......2926947237 Ma ajutati cu cateva like si sfaturi? Apropo: pe pagina nu sunt deloc active persoanele, eu postez cate 10-20 poze pe zi.
Dau funda celui care ma ajuta cu cateva like si sfaturi iar daca aveti facebook, dati like paginii si fiti activi la jocurile pe care le fac. Spuneti-mi numele de facebook si daca sunteti activi va dau FUNDA:x

Răspuns Câştigător
| Alina_Stefana_1994 a răspuns:

Pentru cresterea talking-ului:
1. Posteaza multe poze
2.Organizeaza concursuri
3. Adu like-uri la pagina
Pentru cresterea like-urilor:
1.Intra in cluburi de publicitate la pagini cum ar fi: https://www.facebook.com/groups/142852395867274/?fref=ts
2. Lasa pe wall-ul paginilor mesaje cu schimburi de likes
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Fundita? :D

1 răspuns:
| dianaaaaax a răspuns:

Ca să crească numărul like-urilor ai putea intra în grupuri făcute special pentru publicitate. Roagă-ţi prietenii să dea mai departe link-ul cu pagina şi ca să creşti la talking încearcă să faci concursuri la care să participe lumea, poveşti, etc. happy
Sper că te-am ajutat şi succes cu pagina! big grin