| ninuschcka a întrebat:

am si eu o problema.acum cateva zile am pierdut un bilet de avion.nu am putut pleca de fapt. dar biletul e dus-intors.intrebarea mea este: daca imi iau alt bilet de la blue air doar dus la intors ma pot intoarce cu wizz air? biletul de la wizz air pentru intors este pana pe 06.01.2011.cei cu care nu am putut pleca la dus pentru ca nu mai au optiunea pentru minori? mentionez ca am 17 ani jumatate si am aflat ca doar cei de la blue air ma pot lasa sa calatoresc neinsotita ca minora.

1 răspuns:
| coco514 a răspuns:

Pai nu daca cei de la wizz nu ti-au dat voie sa pleci fara insotitor nu te vor lasa nici sa te intorci fara insotitor dar in mod normal nu ar fi putu nici sa iti comercializeze biletele