| annaliana a întrebat:

am si eu o problema.Am sters, din greseala, un mesaj din mail(de la spam)fara sa-l citesc.Stie cineva unde mai e salvat, daca mai exista in alta parte.La "trash"(la cos)nu este.

Răspuns Câştigător
| GiiaaBăă a răspuns:

Nu mai exista nicaieri, crede-ma! De fapt trebuia sa fie la trash, dar daca tu zici ca nu e... Oricum, si eu primesc sute de e-mail-uri si nici macar nu le citesc! Unele da sunt importante, dar altele sunt. ei bine. STUPIDE.

2 răspunsuri:
| annaliana explică:

Multumesc pentru raspunsuri.

| MadutzaB a răspuns:

Nu il mai poti recupera. Cele de la spam se sterg automat din mail.