| Alexz Razz a întrebat:

Buna :*

Am si eu o problema cu telefonul meu big grin
Am un nokia 6234 si mi s-au stricat butoanele de dat volumu mai tare sau mai incet. sad
Si volumu e blocat la minim sad
Cum as putea sa il dau mai tare? thinking
Ma gandeam ca poate cu cablu de date as putea thinking
Sau prin bluetooth.

Spuneti-mi doar daca pot sa il dau mai tare intr-un fel. big grin

Răspuns Câştigător
| andulovecrazy a răspuns:

Dupa parerea mea nu are nicio legatura cu baza de date.Si eu am o prietena care avea telefon ca al tau si tot asa i s-a blocat ala de volum si s-a dus la vodafone si a zis ca nu mai are ce sa faca

1 răspuns:
| RUMBURAK a răspuns:

Intri in meniu.la setari.setari generale.setari volum. volum maxim.