| carlacarolina a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul meu samsung gm360...cand bag castile sa ascult muzica sau radio.etc.se aude sunetul.altfel decat este melodia.ramane in urma se aude foarte prost. si nu se aude melodia.cum ar trebui dar daca scot castile se aude muzica normal.straight face am cumparat o pereche de casti noua dar face la fell... ce ar putea avea?

Răspuns Câştigător
| BRG a răspuns:

O fi mufa telefonului unde intră casca defectă, sînt contacte imperfecte, dacă e în garanție ți l repară gratis, dacă nu mergi la un centru de reparat telefoane și vezi cît te costă.

1 răspuns:
| AnaTop a răspuns:

Pai nu stiu ce ar putea avea dar daca e in garantie du-te cu el la reparatii si eu am patit ata ar cu Sony Ericsson u1 satio si acum mere bine