| S†®£p§¦L§ a întrebat:

Bunahappy! Am si eu o problema big grin. Am un telefon Samsung3050 si sunt pe Orange (cartela). Aseara pe la ora 8 am primit un mesaj de la o prietena, si cand i-am verificat data era acolo scris: 17:46 straight face. si eu abia la 8 il primisem straight face. Si acum am vrut sa verific daca iar face asa, si am trimis un mesaj de pe alt telefon pe telefonul meu si nici acum nu l`am primitstraight face. Ce credeti ca are? E de vina telefonul sau cartela? sad. Pentru ca inainte sa se intample asta am scapat telefonul din mana din greseala, si mi`e sa nu se fi stricat straight face. Dar la apeluri totul e okhappy. Multumesc!

5 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

Nu cred ca este de vina telefonul nici cartela, e posibil sa fie de vina reteaua se mai intampla sa nu primesti cand trebuie mesajele cand trebuie stii ce? daca in cateva zile patesti la fel si nu isi revine inseamna ca nu e de la retea ci de la telefon.Numai bine

| S†®£p§¦L§ explică:

Samsung C3050. scuzati big grin

| gabriela007 a răspuns:

Telefon ca acesta am si eu si nu mi s-a intamplat ceaa ce ai povestit tu.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-si revina big grin

| rappa a răspuns:

Probabil in intervalul orar 17:46-20:00, nu a avut semnal telefonul, iar in momentul in care i-a revenit, ti-a ajuns si mesajul. a 2-a varianta ar fi, poate e de vina traficul prea mare in retea, si de asta ti-a intarziat mesajul.