| Roxana9797 a întrebat:

Am si eu o problema, mi-am cumparat un aparat de fotografiat Kodak M575, mi-am luat si un card de memorie ca sa-mi incapa mai multe poze.Am pe aparat cam 56 de poze si am vrut sa le bag pe calculator, dar din pacate nu mi-au mers doar vreo 6.Nu vor sa se incarce toate si nu stiu de ce. Daca vreau sa bag pozele de pe telefon pe calculator se incarca toate, si ma gandeam daca pot baga cardul de memorie in telefon.Va rog sa ma ajutati. Ofer fundita pentru cel mai folositor raspuns.

1 răspuns:
| PattyX a răspuns:

Pai descarcale incet si pe rand trebuie sa ai rabdare daca merge un pic mai greubig grin sper ca am fost un pic de ajutorbig grin fundita te rog?