| powerpuff a întrebat:

am si eu o rugaminte. Imi puteti da careva codul de la Microsoft office 2007. Am nevoie urgenta de el. Dau fundita! Multumesc

Răspuns Câştigător
| George1510 a răspuns:

F3djd-6ffq4-xqtqf-pgk47-8mdq8
cm9r7-9x4dv-f43j4-jvc67-gydq8

vezi ca trebuie sa scrii literele din cod cu majuscule.Nu le puteam posta fara majuscule fiindca site-ul nu ma lasa
bafta :*

2 răspunsuri:
| paul0013 a răspuns:

Pai ti l-as da, dar mai trebuie sa stiu daca e microsoft office sau microsoft office enterprise asa ca uitate atanta la denumire si uita-te pe aici http://culmi.blogspot.com/......key.html;) bafta :*:*

| DDDDDD a răspuns:

Am incercat si eu acum ceva timp si apoi s-a blocatsad