| eDyGaMe a întrebat:

Am sters azi pe facebook o conversatie si acum cand vreau sa intru sa vb cu respectiva persoana nu o gasesc.Nici la prieteni nu o am si cand intru pe pagina ei imi da o eroare. CE s-a intamplat?

2 răspunsuri:
| LadyMelian a răspuns:

Ti-a dat ignore.Singura cale de a gasi profilul respectivului e sa te scoata din lista de block, pana atunci nu mai ai acces la profilul lui.

| XxRMRJoKeRu29xX a răspuns:

Ti-a dat block persoana respectiva sau ai sters-o din greseala altceva nu are ce sa se intample...
Funda pentru ajutor?