| offline a întrebat:

Am sters din greseala niste poze care imi trebuiesc. Fara sa imi dau seama le-am sters si din ``Recycle Bin``. Exista vreo sansa sa le recuperez? crying.

3 răspunsuri:
| ViseColorate_6532 a răspuns:

Buna:*, stiu ca imi povestea varl meu ca si el isi sersese niste poze din greseala si parca zicea ca a umblat la Start-All Programs-Accessories-System tools-System Restore si zicea ca daca dai la System Restore poti sa-ti dai pc`ul cu o zi inainte sau cu cat vrei tu deci daca azi ai sters pozele presupun ca poti sa dai pc`ul inapoi la ziua de ieri si sa iti recuperezi pozele.Eu n`am incercat, dar varul meu zicea ca merge.
Bye:*

| baiatuucupizzza a răspuns:

Le-ai sters si din cos?
daca da nu mai ai ce face

| Bizzo00_1773 a răspuns:

Doar daca le descarci din nou de pe aparat atfel nuthinking