| sanziana_4171 a întrebat:

BUNA! Am telefon nokia 5130 Xpress muzic si nu stiu sa folosesc cablul de date pentru a transfera muzica din calculator pe telefon.Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| alecs871 a răspuns:

Introduci cablul de date in telefon, dupa in spatele calculatorului, o sa iti apara ceva pe ecranul tel. dai stocare date si dupa, daca nu se deschide automat, te duci in my computer si o sa iti apara o noua iconita decat cele pe care le ai si intri in ele, si selectezi folderul unde vrei sa pui muzica, si incepi sa o pui in folderul respectiv prin drag-and-drop (adica le iei frumos cu mouse-ul)

| ricardo_8991 a răspuns:

Pui cablul de date in calculator si in laptop si iti descarci muzica