| anonim_4396 a întrebat:

Am uitat! Vroiam sa va mai intreb ceva. Azi se da ceasul cu o ora inapoi, nu? Daca la ora 00.00 cat imi indica ceasul ( fara sa il dau inapoi ), ora cat va insemna 23.00? Chiar nu stiu asta.
Le multumesc din nou celor care au avut rabdarea necesara de a imi raspunde la tot ce am scris in aceasta seara. Pa-pa!

Răspuns Câştigător
| DoarOana a răspuns:

Da lavy, azai se da ceasul inapoi! Mai exact de la ora 4 se va schimba la 3. Si intr-adevar ora 00. 00 va insemna 23. 00.
Te pup si sper sa ai o seara placuta.
Mai vorbim noi.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Oficial, ora patru va deveni ora trei, în total 25 de ore, se va dormi cu o oră în plus, se trece la ora de iarnă.
Nu se calculează de la ora 23!
Pa, pa.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Da.maine trebuie sa dam ceasul cu o ora inapoi.

O seara placuta in continuare!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ora 04, 00 va deveni ora 03, 00, va fi cea mai lunga noapte, va avea 25 de ore.

| iorgos a răspuns:

In ultima sambata din luna ora
00 este 23