| ChristinaO a întrebat:

Am un abonament pe orange, si de pe numarul meu, incarc cartela cuiva.Luna asta, mai precis cam acum o saptamana, trebuia reincarcat creditul, si l-am reincarcat cu 7 euro, dar n-am reusit sa activez nici o optiune.Acuma,creditul ala e gata, si am mai reincarcat cartela cu 5 euro, si iar nu ma lasa sa activez nici o optiune cu minute, pe motiv ca trebuie sa fie minim 5 euro pe cartela(pe care, mai exact sunt 5.8 euro). Ce sa-i mai fac!?

1 răspuns:
| johncena_8578 a răspuns:

Pai du-te si tu la astia de la Orange si ei te vor sfatuibig grin asta as face eu in locul tau!