| Lalaloveu a întrebat:

Am un bichon maltez si tot face in casa. Cand sunt plecata il las afara, dar degeaba. Aveti niste ideei cum il pot invata sa faca numai afara?

Răspuns Câştigător
| elenainima a răspuns:

Buna si eu am avut un catel si am reusitul sa il fac sa faca pipi doar afara punandu-l cu botul in pipi pe care la facut si ii dadeam cu ziarul peste bot chiar daca imi era mila si il scoteam pe hol sa vada ca trebuie sa faca afara. Si sa obisnuit sa nu mai faca in casa si doar afara cand il scoteam

| Lalaloveu explică (pentru elenainima):

Multumesc! Acuma face numai afara!

1 răspuns: