| Rbiancaa a întrebat:

Am un mp4 Samsung. Intr-o zi, cand ascultam muzica mai aveam putina baterie. Nu am bagat de seama asa ca am ascultat pana s-a inchis. Cand il bag la incarcat calculatorul nu il mai citeste, si imi arata intr-una " charging. ". Nu merge sa il mai deschid. Stie cineva cum pot sa il deschid sau macar ce are? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ElenaIsabella02 a răspuns:

Cred ca stiu eu! Si mie mi s-a intamplat la fel.Mi s-a inchis telefonul deodata.L-am cnectat la calculator si nu-l citea, asa ca l-am controlat.In final, i-am scos cardul de memorie si s-a pornit.Cred ca respectivul card de memorie era virusat.