| anonim_4396 a întrebat:

Buna am un nokia 1662 si cand il deschid imi apare pe ecran introduceti sim am cartela de vodafone dar nu stiu ce trebuie sa-i fac ca sa intru in meniu? va rog mult ajutati-ma :*:*.

3 răspunsuri:
| LoreEm a răspuns:

Se poate ca cartela sim sa nu fie pusa bine scoateo bag-o la loc si daca nu merge stergeo cu o ceva

| kikilina a răspuns:

Pai scoate SIM-ul si pune-l din nou...eu asa fac ca si la mine apare asawinking

| mihaela_3188 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa introduci cartela, ca de aceea ti-o cere!