| annadolshe a întrebat:

Am un telefon samsung corby iar acum cateva zile nu stiu unde am umblat undeva prin "setari" si scria ceva de genu "card formatat"nu stiu sigur ce scria si am dat acolo, si toate melodiile mele erau pe card si acum nu mai am nicio melodie.Am incercat sa bag iar niste melodii pe telefon si nu merge nu stiu ce are ma puteti ajuta? Si inca o intrebare, cand vorbesc cu cineva la tell se aud niste sunete si se intrerupe timp de 2 secunde convorbirea... unde trebuie sa dau sa nu se mai auda? Am dat acolo la "setari aplicatie"-"apel"-"toate apelurile"-"apel alerta" si scrie acolo daca vreau sa existe sunete in timpul apelului sau nu si am dat "nu"si tot se aude. Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Pai ti-ai formatat cardul de memo,si de asta nu mai ai mellodii si chestia cu apelul ar trebui sa te duci la firma de la care ai cumparat cartela(Orange,Vodafone, cosmote, etc)... sper ca am ajutat.

| php a răspuns:

Legat de card nu stiu ce sa iti spun. Dar sunetele alea se aud de la retea. O sa treaca dupa ce vorbesti mai mult timphappy

| annadolshe explică:

Si acum cand deschid telefonul nu apare acolo sus cardul si cand bag cablul de date zice asa ''inserati o cartela de memorie'', iar cardul meu e in telefon.nu stiu ce se intampla