| IIssaIssabella a întrebat:

am un telefon Samsung s5380 wave y si vreau sa ii pun muzica si poze pe el...cum fac?sad cine imi poate spune mai indetaliat primeste unda:X

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca Samsung Kies in pc.Eu l-am inregistrat si pe site-ul lor oficial(Samsung). Conecteaza-te cu telefonul prin cablul de date prin pc in Kies si poti face transfer de date.In telefon din pc si in pc din telefon.

Răspuns utilizator avertizat
| Elllliiii a răspuns:

Pai, poti pune muzica sau poze de pe pc cu ajutorul cablului de date! funda?