| AndreeaTabacaru a întrebat:

Am un telefon Vodafone Smart mini big grin si. am umblat la setari si nu stiu unde am dat de acum pe orice apas se pune intr-un patrat verde si se aude un sunet. Nu pot sa dau la a doua pagina din meniu ca sa pot umbla iar la setari. Cum pot sa il fac sa isi revina?

1 răspuns:
| Ovigabi98 a răspuns:

Ai creat o problema in soft du-te la o reprezentanta a operatorului telefonic ( Vodafone) cu telefonul si arata-le lor si te vor rezolva