| yyyonela a întrebat:

Am vazut acum in Flanco reduceri la laptopuri si primesti si o tableta gratis! Era acel Dell inspiration pentinum Intel dual-core la 13 milione! Nu este foarte perfomant! Are ecranul de 15.6 inch si am auzit ca trebuia ca foe de 19, este dual-core nu quad-cire, hard discul de 500, procesrul de 2, 4, memoria 4 GB, placa video este integrata nu dedicata asta este marele incovenient, camera wed incorporata si microfon! Se merita? Stiu ca la asa pret nu va fi cel mai bun laptop dar macar sa ma tina 3-4 ani! Este pentru familie nu pentru a lucra ceva special cu el! Am abut un Acer si s-a stricat placa video care era integrata si ma costa enorm ca sa il repar! Cei care stiu sa ma ajute cu un sfat! Mi se par cam ciudate reducerile astea plus tableta! Nu cumva este ceva ineregula cu ele? Sau e ceva doar de reclama magazinului?! Astept sfaturi! Funda 100%

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.flanco.ro/......ioux-cadou
O seara buna:)

| yyyonela explică (pentru caramela):

Laptopul este bun sau nu? Asta era intrebarea dar mersi pentru rasp!

| yyyonela explică (pentru Th3AbSinTh3):

Intrebarea mea era daca laptopul este bunicel!

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru yyyonela):

Ai intrebat daca se merita, dar ai mai intrebat si daca nu e ceva suspect la promotia aia si vad ca nu ai inteles nimic din poza pe care ti-am dat-o. e adevarat ca e suspect si ceva sigur nu e in regula, se poate sa nu ai nici o problema cu el sau se poate sa ti se strice dupa 2 zile... un prieten a patit-o

| yyyonela explică (pentru Th3AbSinTh3):

Aaa ....merci pentru rasp!