| LiLlYAnNe a întrebat:

Am vazut la un program KidsCo un desen anima "Albă-ca-Zăpada şi Regele Pădurii"(SNOW WHITE: THE KING OF THE FOREST). Este alta versiune a povestii aproape complet diferita si nu o gasesc pe net nici de cum. Va rog sa ma ajutat-o sa gasesc desenul animat ca sal privesc de la inceput. Multumesc Anticipat!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat si eu si nu am gasit atunci inseamna ca nu este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nam gasit-o imi pare rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe desenele.com si daca sti cum asi putea sa ma uit la kidsco lice raspunde-mi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit doar cateva informatii despre acele desene: "In 1994, the Tatsunoko animation studio adapted the story into a 52-episode TV series, Shirayuki-hime no Densetsu ("The Legend of Princess Snow White"), aired in Japan on NHK. Tatsunoko's production incorporated several "prelude" episodes emphasizing the romance between Snow White and her prince before launching into the story proper." Incearca sa cauti folosind numele in japoneza, poate gasesti ceva.