| Ioana2008 a întrebat:

Bună! Am avut mereu firma ca cineva sau părinții mei au aplicație în care vad tot ce fac pe tel deși e cam imposibil. Exista asemenea aplicatii?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Există la marile agenții de spionaj și costă o avere.

| Dismally a răspuns:

Da, exista aplicatii, daca cineva are acces la telefonul tau e usor de rezolvat.

| RoCkKiD a răspuns:

Cam toate aplicatiile de parenta control au treaba asta. Nu pot sa vada exact ce faci in momentul ala dar pot sa iti vada istoricul cautarilor, istoricul mesajelor, sa iti afle locatia, sa blocheze anumite siteuri/numere de telefon/aplicatii, blocheze accesul la internet sa vada ce poze faci etc.