| Andreea0612 a întrebat:

Anul asta o sa imi schimb buletinul. Vreau sa-i intreb pe cei ce au implinit 18 ani daca si-au schimbat semnatura cand au facut al 2-lea buletin.
La 14 ani am facut o semnatura care acum nu prea o mai stiu si vreau sa o schimb acum. Se poate schimba?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da se poate modifica, dar in urmatoarea ocazie nu mai poti asa ca punete la exersat semnaturi

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi acum i ti dă buletin de plastic, nu ai unde semna, nu e ca la vechiul buletin care avea foi de hîrtie. Actualul buletin seamănă cu un card.

| mgtow a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Esti sigur ca au facut buletinele biometrice¿ ca sa te cred urca o poza in imgur sa vad buletinu, poti sa acoperi poza daca nu vrei sa te vad

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mgtow):

Eu nu vorbesc de biometrice, ci de cele actuale, poate am gresit eu, scuze.

| Andreea0612 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu ai inteles laughing Am primul buletin, care e facut la 14 ani. Acum ca fac 18 urmeaza sa il schimb.

| Me01 a răspuns:

Poți să-ți schimbi semnătura. Nu e nici o problema