| Delyaa a întrebat:

are cineva in pc foldere din`alea cu statusuri?

1 răspuns:
| fluturas_8397 a răspuns:

Ce? Poftim? Nu ti convine si nu iti place ...alta fata mama nu mai facewinking...
Ai distrus un peisaj plin de cul0are... l`ai innegrit si doare, acum e fara soare.
mi-e dor sa mi spui ca ma iubesti dar nu ricum, sa imi soptesthi, vreau sa ma scoti din starea asta, unde esthi?
chipul care altadata de frumusete stralucea era indurerat si parca de soarele cald se ferea

treceau atatea nOptzi in care simtzea ca nu o mai iubea krestea in ea incet durerea si lumea ei se prabusea.

am fost gata mereu sa mor pentru ce iubesc ca poate oricum a2-a dimineata nu ma mai trezesc

am ranit persoane dragi, poate asta mie firea ma uit in ochii mei in poze si imi intorc privirea.
am lacrimi pe obraji. Incerc sa retraiesc clipe dOolci ke’au fost candva. A Fost OdaTa Un Vis FrumOs... Dar S`a SpulBeRat!
...la MAJORAT vreau GANG BANG nu tort...
Ma Iubesti?laughing Ce Bine. Un Sfat? Nu Te Lua De Viata Mea. te-am Amagit? ScZ. N`a F0st Cu Intentzie. te-am Insultat? F0arte Bine.[; D] Meritai. E sinistu gandul ca ce am cladit pana acum se poate transforma in doar O clipa in scrum.
Alergand cu ochii inchisi spre paradis, ma impedik. Si cu ochii in lacrimi ma trezesc din vis.
Spui ca nu mai sunt la fel…ca m`am schimbat… dar de fapt n`ai ajuns sa ma cunosti cu adevarat
Va venit timpul` sa vorbim din nou [batting eyelashes] …Eo o sa rad de multe. [tongue] Iar` tie o sa-ti para raw
viata mea e ca o lacrima prin ochii tai.

ai plecat fara ca sa te uiti in spate …

…ce a fost a fost, s-a dus printr`un singur cuvant (T_T)