| MiruuuNaa a întrebat:

Are cineva nokia 5230? Cand primesc o melodie prin bluetooth mi-o salveaza in memoria telefonului, nu in card. Cum pot sa fac sa-mi-o salveze in card?

4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pi de pe memoria telefonului ii dai move si te duci in cardul de memorie si o salvezi acolo.

| MiruuuNaa explică (pentru IngerulSiDraculTau):

Stiu sa fac asta, dar cand primesc o melodie nu mi-o salveaza ca nu mai am memorie. Si nu stiu cum sa fac sa setez.

| IngerulSiDraculTau a răspuns (pentru MiruuuNaa):

Bun ea se salveaza in tel dar tu cand o deschizi nu poti sa ii dai mutare in alt dosar?

| MiruuuNaa explică:

Pai nu mi-o salveaza. Imi da " memorie plina". Si daca era de mutat stiam si eu, nu sunt chiar asa de paralela happy