| criss7784 a întrebat:

As avea o intrebare pentru cei care si-au mai personalizat tricouri la magazine care se ocupa de asa ceva.
Eu as vrea sa imi pun o poza pe un tricou.
Intrebarile sunt:
Trebuie sa duci tu tricou sau iti pod da si ei?
Si cam cat costa o imprimare daca duci tu tricoul si cat costa daca iti dau ei tricoul?
Eu sunt din Sibiu daca stiti mai multe magazine de personalizat sa mi le spuneti eu nu prea stiu. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Eu ti-as da o alta idee, care e mai ieftina.Sa cumperi hartie de transfer(de la librariile din mall)si sa scoti imaginea la imprimanta. Dupa care asezi coala de hartie pe tricou, si cu fierul de calcat transferi imaginea.
Atentie:imaginea pe hartie trebuie sa fie"in oglinda", adica invers, lucru care il obtii din setarea pentru print. Iar fierul de calcat se tine 20-30 sec.
Sfatul meu este sa scoti mai multe printuri si sa exersezi pe niste panza, urmarind timpul necesar pentru transfer.

P. S. Daca inveti lucrul asta, in viitor poti castiga si bani, facand asa ceva.