| Teodorescu_Radu_1988 a întrebat:

As avea o intrebare si anume cum/unde as putea gasi modele pentru sedinta foto? Incerc sa invat portretistica si as avea nevoie de model/e, pozele sunt pentru portofoliu. Sunt din Constanta insa majoritatea timpului il petrec in Bucuresti. Daca m-ar putea ajuta cineva as fi recunoscator, O zi buna!

Răspuns Câştigător
| Elenna21 a răspuns:

Ce varste? accepti si de 13 ani dar arat de 16 adica am 1, 64 m acum depinde de ce varsta iti trebuie

| Teodorescu_Radu_1988 explică (pentru Elenna21):

Nu conteaza varsta (bine, nici prea mici) atata timp cit au(ai) rabdare, esti interesata?

| Elenna21 a răspuns (pentru Teodorescu_Radu_1988):

Da happy sunt din Bucuresti si iti convine daca am 1, 64 m? si am ochii caprui si parul cret. eu astept cat trebuie doar sa ma anunti happy

| Teodorescu_Radu_1988 explică (pentru Elenna21):

Ti-am dat add pe facebook, vorbim acolo happy