| Loccolulu468 a întrebat:

As dori anul asta sa merg la untold. Si am gasit un apartament pe un site cum as avea nevoie din cluj. Eu sunt din alt oras. Si este nevoie de un avans. Cum as putea sa dau un avans si sa ma asigur ca nu este teapa?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.
Dar poți să cauți un apartament pe airbnb, este un site în care clienții dau feedback iar cel ce închiriază este interesat să aibă o reputație bună. Astfel cei de pe airbnb vor fi mai puțin înclinați a da țepe, căci nu este în interesul lor.