| Trixx a întrebat:

As dori sa imi cumpar o pereche de lentile de contact dar nu se merita sa-mi cumpar daca tin doar o luna. Bunica mea lucreaza la optica center dar ei nu au lentile care sa fie si colorate si cu dioptrie si sa tina si un an. Eu asa vreau. Stie careva pe unde pot gasi? big grin

1 răspuns:
| Bihter a răspuns:

Nu cred ca te pot ajuta, dar unde ai auzit ca lentilele tin o luna? lentilele tin minim 2 ani, cel putin asta stiu eu de la prieteni, si crede-ma ca am foarte multi care poarta lentile, dar nu cred ca si pentru dioptrie, iar daca bunica ta lucreaza intr-un domeniu cu lentile ar trebui sa te ajute chiar ea