| Iama a întrebat:

As dori sa imi cumpar un produs de pe amazon in valoare de 100$ si vreau sa aflu taxele de transport. Cum as putea face asta sau cum aflu daca transportul este gratuit?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scrie la informatii, sub produs. Era bine daca dadeai link-ul.

| Iama explică (pentru Salontanul):

Acesta este linkul. http://www.amazon.com/......ref=sr_1_1 ie=UTF8&qid=1449597032&sr=8-1&keywords=kindle+paperwhite

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din pacate la asta nu scrie de cat detalii pentru cumparatorii din SUA! Din cate deduc eu nu se vinde in afara. Logheaza-te si incearca. Trebuie sa apara in comanda suma totala de plata. Daca nu-ti convine n-o finalizezi.